úterý 19. července 2016

Blog i vy jste se dočkali. Nový vzhled je tady!

Několikadenní úmorná dřina se vyplatila a já po chvilkách nadávání, bušení do klávesnice jak o duši, chytání se za hlavu a pohotovému držení CTRL+Z mohu konečně sejmout plachetku tajemna z mého výtvoru k oslavě 11.000 návštěvníků!

Stránka vznikala v utajení na uzavřeném webu, abyste nemuseli zažívat nečekané pády a hrůzostrašné errory 404. Teď je tu! Co nového s sebou přináší? Pojďme se na to spolu podívat!
MENU je navrženo tak, aby minimalisticky pojmulo pod svá křídla maximální obsah. Můžete si tedy odteď vybrat přesně, co vás zajímá bez zbytečného překlikávání telefonními seznamy a nezbytného refreshování stránky. (pozn. Ne všechny články jsou ještě provázány. To ale neznamená, že z webu zmizely. Pokud zatím nemůžete najít něco, co tu už dávno bylo, vyhledejte to, prosím, prozatím přes vyhledávač v pravém panelu. Příspěvky provážu ASAP.) Vedle menu se nachází dva rychlé odkazy na naše projekty, které tak zaujaly vhodnější místo, než tomu bylo doposud.

Na novém webu nesmí chybět kontaktní formulář v novém kabátku, který mě s vámi udržuje v kontaktu. Neváhejte ani chviličku a pište jako doposud všechny všetečné dotazy! :-)

Přidal jsem malý widget s názvem Co rádi čtete?, kde nyní najdete 3 nejčtenější články webu.

Pod ním se nachází novinka. Odteď můžete dostávat nejnovější články přímo do vaší mailové schránky. Služba je vedená FeedBurnerem od Google, takže je zaručeno, že všechno bude šlapat, jak má, a že z toho nesmrdí nějaká levota.

Čtyři nejdůležitější užitečné odkazy jsou umístěny v zápatí stránky. Zbytek užitečných odkazů bude instalován do menu v nejbližších dnech (konkr. do sekce užitečné)

A abych nezapomněl,  jsme kompatibilní s mobily ještě víc než předtím! :-)

Co se chystá v nejbližších dnech?
 • Završení několika stěžejních článků mezi kterými kraluje zevrubný komentář k anatomii. EDIT: Anatomie je v éteru! :-)
 • Doplnění zbývajících funkcí a plné provázání webového obsahu.
 • Kratičké představení mé maličkosti.
Doufám, že jsem vás alespoň trochu navnadil!

Užívejte prázdnin, odpočívejte a budoucí prvácí, hlavně se neučte! :-)

Zdraví vás
Zhrzený

4 komentáře:

 1. Moc pěkné, povedené :) Taky to chci na svym blogu překopat, ale bojim se, že si to ještě víc poseru, než to je :D Tobě palec nahoru! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tohle se ti povedlo, nejenom medik, ale ještě k tomu zběhlý v grafice a webovém kódování :) (tichá závist :D) Vyjíždějící menu je boží, já se s ním kdysi prala, aby bylo kompatibilní ve všech prohlížečích, to máš v javascriptu anebo v čem?
  Zkrátka, hezké, jednoduché a přehledné :)

  OdpovědětVymazat
 3. Díky díky za kladné ohlasy, přátelé, díky nim vidím, že má snaha nebyla zbytečná! :-)

  OdpovědětVymazat

Zkuste se nějak podepisovat. Kdo se má v těch anonymech pak vyznat při odpovídání. Dík! :-)