čtvrtek 19. ledna 2017

Přímý přenos ze zákopů zkouškové fronty


Drazí a milí spolubojovníci,
kolem mne sviští body ze strany na stranu, občas mě nějaký zasáhne a vylepší mi skóre. Upřímně doufám, že se vám daří opětovat palbu na neúprosné zkoušející! Někteří stateční udatníci z našich řad mají už pár dní volno a přemýšlí, co právě dělat se svým životem a nabytou, byť jen dočasnou, svobodou. Já se řadím k těm druhým! To bych přece nebyl já, abych pro vás nezískal cenné, hrůzné a relevantní informace o tom, jak probíhá opravný, ústní termín z histologie! (anebo že bych se jen vymlouval na to, že nejsem schopný napsat test?)

Příhodné místo k recyklování jednoho populárního a stále aktuálního obrázku. Už jen jedna!

Od dnešního dne taky začnu pomaličku zaplňovat volná okna o předmětech zimního semestru druhého ročníku. Můžete se tak těšit na biochemické radovánky nebo jak vypadá kolokvium z píchání do umělého zadku!

To je tak, když kontrolujete výsledky ze zkoušky a mobilní agenda vás upozorní, že za následujících 25 dní si užijete hodinu volna! YAY!
Ti z vás, kteří nejsou pouze svátečními hosty na této stránce, si dozajista všimnou, že zápatí prošlo drobnou změnou v seskupení ikon. Není to náhoda, že jsem se rozhodl vyškrtnout anatoma ze seznamu užitečných odkazů (v užitečných odkazech k anatomii ho ovšem ze zdvořilosti nechám). Šestnáct stovek za dva semestry... to hoši nenasytní trošku přepískli anebo to nedělají pro studenty?
Už aby byl zprovozněn Zmatený medik! A jak to vlastně s ním vypadá? Čeká nás ještě nějaká ta práce, než budeme schopni otevřít brány betaverze, ale nebyla by to opět moje maličkost, kdyby se s vámi nepodělila alespoň o teaser image! Líbí? Nelíbí?

A co mě v době dohledné čeká a nemine? 
 • Den otevřených dveří na naší fakultě už tuto sobotu! Je docela možné, že se tam s některými z vás uvidím!
 • Chystám se vyjet pod vlajkou IFMSA na svůj rodný gympl v rámci projektu Cesta na lékařskou fakultu.
 • Chystám se dříve nebo později pokořit ten nejeozinofilnější předmět ze všech.
A o všem vás budu včas patřičně informovat! :-)
Zatím hodně zdaru všem a rozloučím se obrázkem!
via LOTR UNIVERSITY MEMES

6 komentářů:

 1. Jéééžkovy voči, ten první obrázek přesně vystihl mé rozpaky!! Všichni se mě ptají, jak jde zkouškový a kolik mám zkoušek a já tu otázku nesnáším, protože po odpovědi "2" se na mě všichni dívají, jako na co, že si to vlastně stěžuju a co to za lážo plážo školu studuju. :D :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toť náš nelehký úděl. :-D

   Vymazat
  2. Nejlepší je, když tuhle otázku položí studenti fildy a na odpověd "2" vytřeští oči údivem, zalapají po dechu a hrdě hlásí, že jich měli 13... to že je zvládli za týden je věc druhá :D :D

   Vymazat
 2. Hodně štěstí s histolou :)

  OdpovědětVymazat
 3. S tím anatomem to je trochu vyděračství... ale já jako sprváný student jsem hojně využívala všech free verzí :D :D :D

  OdpovědětVymazat

Zkuste se nějak podepisovat. Kdo se má v těch anonymech pak vyznat při odpovídání. Dík! :-)